Servis - Bakım Hizmetlerimiz

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, iyi bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz. Emniyetiniz için periyodik kontrollarınızı yaptırmayı unutmayınız ...

Kias Asansör kuruluşundan bu güne kadar Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size uygun asansör çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Kısa sürse de güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmeniz için kaliteden ödün verilmemektedir. Akesan Asansör kuruluşundan bu güne kadar Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size uygun asansör çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Kısa sürse de güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmeniz için kaliteden ödün verilmemektedir.

Asansörlerin periyodik bakıma tabi tutulması kanuni bir zorunluluk olmasının yanında oluşturacağı avantajları kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz;

  • Asansörlerin devamlı güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
  • Arıza yapma oranını düşürür.
  • Kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur. sansör makinesi, kumanda panosu v.b. pahalı asansör komponentlerinin düzenli kontrolü sayesinde bu malzemelerin kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
  • Kullanma ömrünün uzamasını sağlar.
  • Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur.
  • Asansörler dikey taşıt araçları olarak düşünülebilir. Asansörler bulundukları binanın tipine ve konumuna göre 7/24 saat kesintisiz çalışmaları istenebilir. Asansörler elektro-mekanik bir makina olarak düşünülürse; hareketli parçaların çokluğu nedeniyle bakım gerektiriler. Kias Asansör olarak montajını yaptığımız asansörlerin garanti süresince peryodik bakımlarını yapmaktayız.