Montaj Hizmetlerimiz

Kias Asansör olarak yıllardır komponentler, kabinler, kumanda tabloları, kapılar, makine - motor, butonlar, raylar, amortisörler vb. ürünlerin satış ve montajını yapmaktayız.

Her malzemenin en kalitelisi vardır. Ancak Kias Asansörde en kaliteli malzemeler, kusursuz projeler ile hayata geçirilmektedir. Sadece iyi malzeme kullanmak güvenilir projeler yapmış olmayı sağlamaz. bunun bilincinde olarak gerek malzeme seçiminde gerek projelendirmede ve montajında "kaliteli" asansörler tasarlıyoruz. Kias Asansör montaj hizmetleri hususunda sektöründe söz sahibi bir kuruluştur. Referanslarıyla sabitleşmiş olan güvenilirliğini, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla da pekiştirmiştir.

Montaj ekibimiz alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirmektedir.

Sürekli büyüyen referans yelpazesi, asansörlerini bize teslim edip memnun kalan müşterilerimiz bu hedefe ulaşmamızdaki en büyük destek noktalarımızdır. Yaptırılması ya da revize edilmesi düsünülen asansöre ve kuyuya ait ölçüm çalısmaları firmanın kendi elemanları tarafından yerinde yapılır. Proje ve fiyatlandırma için gerekli bilgiler müşteri istekleri göz önünde bulundurularak değerlendirilir.

Burada çizimler ve hesaplamalar tecrübeli kadromuz tarafından hazırlanarak müşterimize sunulur. Projelendirme ilgi standartlar (95/16/AT - EN 82-1/2,...) ve asansör trafik hesabı temel alınarak müşteri istekleri ve binanın kullanım koşulları de göz önüne alınarak yapılır.