Firmamız

1984 yılında asansör sektöründe faaliyete başlayan Kemal İKİLER’in geçen her zaman içerisinde ve aynı hızla devam ettirmekle beraber daha birçok yenilik ve çözüm sektöründe saygın ve güvenilir firmalar kurarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Temel prensibimiz müşterilerin görüş ve önerilerini dikkate alarak asansörlerin Montaj-Revizyon-Bakım ve Arızasının zamanında ve düzgün bir şekilde giderilip müşteriye sunulması varsa eksik yönleri düzelterek daha iyisini müşterilerimize sunmaktır.

Montaj, revizyon ve bakım faaliyetlerimizde can güvenliğini ön planda tutarak kalite standartlarımızı daima yüksek tutmaktayız. Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Gevencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. Kias Asansör yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

Asansör konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ile kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Kias asansör olarak tesis ettiğimiz asansörlerde bina trafiğine cevap verecek şekilde kontrol edebilen, bütün fonksiyonları kart üzerinden programlanabilen, hata kaydı bulunan ve hız kontrollü asansörlerde ara hız fonksiyonu bulunan Avrupa normlarında üretilmiş ve geliştirilmiş teknolojiler kullanmaktayız.

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imlatında kullanılan malzeme ve satış sonrası hizmetlerle sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirebilir.Bundan dolayı ürünlerimizde ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test ,muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzemelerden oluşan ürünleri satmaktayız. Firmamız TSE uygunluk, marka tescili, garanti, hizmet yeri yeterlilik belgelerine sahiptir ve ayrıca ISO 9001:2000 kalite belgesi mevcuttur.

Şirketimizin temel prensibi güven, kalite, estetik ve devamlılık olup, firmamız oluşturduğu kurumsal yapı anlamında sektöründe öncü bir kuruluştur.