Kalite Politikamız

Faaliyete başladığımız yıldan bugüne kadar elektrikli ve hidrolik insan asansörleri, yük asansörleri, hasta asansörleri, servis asansörleri ve araç asansörleri ile panaromik asansörlerin projelendirilmesi ve montajını yapan firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerine kaliteli malzemelerle kullanım amacına uygun, ekonomik ve güvenli asansör hizmetlerini ve satış sonrası motorize ekiplerle teknik servis hizmeti vermektedir.
  • Amacımız kaliteli ürünü zamanında müşteriye teslim etmek ve verdiğimiz hizmetten karşılıklı memnuniyet duymaktır.
  • Şirketimizin KİAS marka asansörlerinde kullandığı kaliteli malzemeler hergün yüzlerce insanın "KİAS" asansörlerini emniyet ile ilgili hiçbir endişe duymaksızın kullanıyor olmasını sağlamaktadır.
  • Hizmete sunulan asansörler teknik düzenlemelere, uygunluk belgelerine sahiptir.
  • Kalite politikamız; güvenilir, konforlu, ve dayanıklı asansörler yaparak son kullanıcının hak etmiş olduğu güvenli asansörlere binme huzuru yaşatmaktır.
  • Kazaları minimum seviyeye indirmek ve çalışanlarına gereken değeri vererek mesleğini benimseyen, sorumluluğunun bilincine sahip personelimiz ile hizmet vermek prensiplerimizdendir.

  • Firmamız Kias Asansör olarak; şirket yöneticileri ve çalışan tüm kadrosu ile birlikte, bu şartları kalite politikası olarak vazgeçilmez kılmıştır...

    Şirketimizin temel prensibi güven, kalite, estetik ve devamlılık olup, firmamız oluşturduğu kurumsal yapı anlamında sektöründe öncü bir kuruluştur.