YÜK ASANSÖRLERİ:

Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz tüm asansörlerimiz agır ortam sartlarında basarıyla çalısır. Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörlerimiz, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitelerdedir.Tahrik düzeni ise makineli veya hidroliktir.

Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda hidrolik çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kapı tiplerimiz ihtiyaca özel olarak, istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde, yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır.


Yük asansörleri çift hızlı olarak yapıldığı takdirde yüke bağlı olarak kat seviyeleme hataları meydana gelir. Bu sebeple yük asansörünüzün ihtiyacınızı tam olarak karşılaması için hız kontrolü kullanmaktayız. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikte binalarda, hidrolik çözümler ile işletme maliyeti açısından oldukça önemli tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yük asansörleri için ürettiğimiz kapılar ise isteğe göre istenilen yükseklikte ve genişlikte, tam otomatik veya yarı otomatik olarak üretilir. Yük ve araç asansörleri imalatında zeminin özellikle kaymaz malzemeden seçilmesine dikkat ediyoruz. Asansör kabininizin yüksek kapasiteli tekerlek yüklerine destek sağlayabilmesi için taban kısımlarını ilave özel malzemeler ile güçlendirmekteyiz.